HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

Gülsuyu'nda Behram Kaçar güven tazeledi.

Gülsuyu'nda Behram Kaçar güven tazeledi.
Bugün Türkan Saylan Kültür Merkezi Nazım Hikmet kongre salonunda gerçekleşen Gülsuyu Spor genel kurulu 134 kayıtlı üyeden 113'ünün katılımı ile gerçekleşti. Behram Kaçar Genel Kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden Gülsuyu Spor'un Başkanlığına seçildi.Behram Kaçar Amatörün Dünyası'na yaptığı açıklamada"134 üyeli Kulübümüzün olağan kongresine katılan 113 üyesinin katılımı İle Maltepe Belediyesi Prof Dr Türkan Saylan kültür Merkezi Nazım Nikmet kongre salonunda yapılmıştır. Katılım sağlayan 113 tane üyenin oy Birliği ile Tekrardan seçilmek mutluluğu birlikte sorumluluğumuzuda arttırmış bulunmaktadır. Futbol hentbol ve boks branşında faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Kongremize katılan Maltepe Belediye Yrd.Sayın Ömer Ekşioğlu, Maltepe Belediye Bşk Yrd Hasan Hayri Şengül, Ataşehir Belediye Bşk Yrd Sadık Kayhan, Kartal Kuaförler Odası Bşk Adem Etirli, Eski Başkanımız Av.Bekir Uluğ, Meclis üyelerimiz Erkan Dinçel, Deniz Erzincan, Mehmet Ayvataş,  Sağlık İşleri Müdürü Şenol Karasu, Gülsuyu Muhtarı Nejdet Tümer, Gülensu Muhtarı Ali Rıza Yıldız, Giresunlular Derneği Bşk Erdi Akşen ve Katılan Tüm spor kulübü başkan ve yöneticilerine teşekkür ederim. İşimiz zor arkamızda destek bu zor şartları aşmak için önemliydi. Destek nedeni ile tüm katılanlara teşekkür ederim." dedi.


Genel Kurul Sonrasında yönetimde yer alan isimler;

Yönetim Kurulu Asil
Behram Kaçar,Yunus Erdel, Haşim Taş, Davut Akman, Cem Kazım Sağbilge, Şenay Aslantepe, Mehti Yalçın, Bülent Bayır, İsmail Ovacık, Muhsin Yiğit, Ebutalip Yıldırım

Yönetim Kurulu Yedek
İbrahimŞahin, Menduf Şerefoğlu, Sebahattin Akcan, Raif Kara, Hüsamettin Özdemir, Hüseyin Tatar, Kemal Şahin Nergis, Rahim Akçay, Yaşar Aksu, Remzi Polat, Erol Gökkaya

Denetleme Kurulu Asil
Erol Aksu, Mevlüt Köklü, İsmail Karayünlü

Denetleme Kurulu Yedek
Taner Dölek, Emel Elife Şerefoğlu


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.