HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2017 Pazartesi

GENÇOBA’NIN TEKNİK HEYETİ BELLİ OLDU

GENÇOBA’DA TEKNİK EKİP HAZIR
Federe olmak için çalışmalarının sonuna gelen Gençobaspor bir yandan da önümüzdeki sezon çalışacağı teknik ekibi belirledi.

Gençobaspor yönetimi önceki gün toplanarak yeni sezonda çalışmak için Suat Akdereli ve Onur Şahin’le el sıkıştı. Yönetimin birlikte çalışacağı iki teknik adamı da geniş yetkilerle donattığı, 2017- 2018 sezonunda birlikte yola başlayacağı kaydedildi. İlk etapta altyapıda lige girmeyi hedefleyen Gençobaspor’da yönetim kurulunun altyapıya gelen talepten de memnun olduğu, iki teknik adama da her konuda güven duyduğu belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.