HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2017 Çarşamba

Genç ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları için başvuru süresi uzatıldı.

Genç ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları için başvuru süresi uzatıldı.
2017 Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları için başvuru süresi 26 Mayıs 2017 mesai saati bitimine kadar uzatıldı. Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları'na katılmak isteyen kulüpler, katılım evraklarını  elektronik posta yoluyla TFF'ye ulaştıracak.

Kadın Ligleri Statüsü'nün eklerinde (Ek-8, Ek-9) yer alan oyuncu listelerinin eksiksiz doldurularak başvuruların yapılması gerekiyor. Ayrıca teknik adamların veya sahaya girecek yöneticilerin, başvurular sırasında son iki ay içerisinde alınmış bir adli sicil kaydı belgesi vermesi şartlar arasında yer alıyor.

Başvurular gelisimligleri@tff.org adresine elektronik posta yoluyla ulaştırılacak olup, bunun dışında bir başvuru usulü (kargo, posta, faks vb.) kesinlikle kabul edilmiyor. 2016-2017 sezonunda Kadınlar 1. 2. ve 3. Ligi'nde yer alan takımların, 2017 Yıldız Kızlar veya Genç Kızlar kategorilerinden en az birine katılmaları gerekiyor. Bu zorunluluğa uymayan kulüplere takip eden sezonda uygulanmak üzere (-6) puan silme cezası verilecek.

2017 - 2018 sezonunda Kadınlar 3. Ligi'ne yeni dahil olacak kulüplerin de 2017 Genç veya Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonalarından herhangi birine katılmaları şartı bulunuyor. Katılmayan kulüpler Kadınlar 3. Ligi'ne alınmayacak.

Haziran 2017'de başlatılması planlanan grup müsabakalarının hangi illerde, hangi takımların katılımıyla oynanacağı ve müsabaka tarihleri, alınacak başvurular çerçevesinde belirlenecek.
Kaynak : tff.org

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.