HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mayıs 2017 Cuma

Filede iyi başlangıç

Filede iyi başlangıç
İslam Konferansı Örgütü’ne üye ülkelerin katılımı ile gerçekleştirilen ve Türkiye'nin voleybolda, bayan ve erkek milli takımlarıyla katıldığı 4. İslami Dayanışma Oyunları, Azerbaycan’ın başkenti Bakü'de 11 Mayıs Perşembe günü başladı.

Bayan Milli Takımımız, Tacikistan'ı 25-8, 25-6 ve 25-7'lik setlerle 3-0, Erkek Milli Takımımız Türkmenistan'ı aynı skorla 25-16, 25-14 ve 25-22'lik setlerle mağlup etti.

Azerbaycan'daki organizasyonda hem bayan hem de erkek milli takımlarıyla yer aldıklarını belirten Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ "Bugün ilk maçlarından galibiyetle ayrılan takımlarımızın, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Her iki takımımıza da başarılar diliyorum" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.