HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

FENERBAHÇE BAYRAĞINI YAKANLARDAN BİRİ DE HAKEM!

FENERBAHÇE BAYRAĞINI YAKANLARDAN BİRİ DE HAKEM!
Fenerbahçe Basketbol takımının Euroleague şampiyonluğunun ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan sarı-lacivertli bayrak, dün gece bir grup taraftar tarafından ateşe verilerek yakılmıştı. Fenerbahçe’nin bayrağını asılı olduğu köprü korkuluklarından indirip yaktığı iddiasıyla M.C.E., G.D., Ö.Ş. ve B.C. adlı Beşiktaş taraftarı, Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Zanlıların, “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” hükümlerince işlem gördüğü bildirildi. 


Biri Hakem Çıktı

Edinilen bilgilere göre bayrak yakanlardan bir tanesi de İstanbul bölgesi il hakemlerinden Mehmet Can (…?.. ) olduğu belirtildi.
MHK ise bu konunun hassasiyetini dikkate alarak bu hakem hakkında işlem başlattı.
Hep yazıp çiziyoruz. Aman arkadaşlar bu camia bazı şeyleri kaldırmıyor. Bu tür davranışlardan uzak durun diyoruz.

AMA BU SÖYLEMLERE KULAK ASMAYANLAR CAMİADAN BİRER BİRER GİDİYORLAR

Yöneticileri ve talimatları iyi bildiğimiz için sizleri uyarıyoruz. Görünen o ki bu genç hakemde,  yetkililer tarafından belirtildiği üzere 6222 Sayılı Kanuna Muhalefet" suçundan işlem yapıldı ve tüm spor müsabakalarını seyirden men edildiği belirtildi.

Bununla beraber MHK’da işlem başlattı. Hakemliğinin de bitirileceği gün gibi aşikar.
Kaynak :hakeminsesi.com.tr

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.