HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mayıs 2017 Cuma

Etno'da masa tenisine büyük ilgi

Etno'da masa tenisine büyük ilgi
İstanbul´da düzenlenen Etnospor Kültür Festivali´nde kurulan masa tenisi standında binlerce kişi ‘’2 Milyon kişiye Masa Tenisi oynatıyoruz’’ projesi kapsamında masa tenisi oynadı.

Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı´nda organize edilen Etnospor Kültür Festivali´nin ikincisi, 11 Mayıs Perşembe günü İstanbul´da başladı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun Etkinlik Alanında kurduğu stant, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekerken, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ, Milli sporcular Gençay MENGE ve Batuhan ULUCAK ‘’2 Milyon kişiye Masa Tenisi oynatıyoruz’’ projesi kapsamında ziyaretçilerle masa tenisi oynadılar.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim KOÇ, Festival alanını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a isminin yazılı olduğu bir Milli takım forması ve raket hediye etti.

‘’2 Milyon kişiye Masa Tenisi oynatıyoruz’’ projesi kapsamında Masa Tenisi standında düzenlenen mini turnuvalarda başarılı olanlara top ve raket dağıtıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.