HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2017 Salı

Eski judocular yemekte buluştu

Eski judocular yemekte buluştu
Dünya Judocular Sosyal Dayanışma Derneği Duayenleri yemekte bir araya geldiler. Dünya Judocular Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Nurettin Ongun, yaptığı konuşmada tüm eski judocu arkadaşlarımızı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz dedi. 


Ongun "Türk judosuna hizmet etmiş tüm arkadaşlarımızla derneğimizi tüm illerimize yaymak istiyoruz. Türk judosunu en iyiye götürmek için mücadele edeceklerini vurgulayan Ongun, derneğimizin amacı Türkiye’de federasyonların sosyal yönleri eksiktir. Bizler bu yönü pozitife çevirmek için çalışıyoruz. Ülkemizde 60’ın üzerinde spor federasyonu var, sizler gazetecisiniz lütfen sporumuzda başarı var mı dır, yoksa günü kurtarma için yapılan çalışmalar mıdır? Özellikle genç bir nüfusa sahibiz. Neden bizim gençlerimiz bir spor branşına ilgi göstermiyor? Varsa yoksa futbol, tabii ki futbol da olacak fakat diğer spor
branşlarımız üvey evlat mı? Biz eski sporcular olarak tüm spor branşlarına gençlerimizi katmalıyız.

Türk judosuna yıllarca hizmet etmiş hocalarımız buradalar, eski federasyon başkanımız Yusuf Yıldırım, eski İstanbul gençlik spor il müdürü Vedat Bayram, Cesur Kılıç ve tüm judo ailesine bu gecemizde yanımızda oldukları için yönetim kurulumuz adına teşekkür ederiz.

Derneğimizin diğer üyelerinden de bahsetmek isterim.
Başkan Yardımcımız, Aslan Kaya, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Ömer Ketenci, Ali Sina Avşar, Ahmet Berkol bu arkadaşlarımız tüm mesailerini derneğimizde çalışarak neler yapa biliriz, judocu gençlerimize nasıl faydalı oluruz diye çalışmalarına devam ediyorlar." Ongun konuşmasının sonunda ise bizim için medya çok önemli yeni bir derneğiniz, bizleri sizler tanıtırsanız, bizleri herkes tanır.

Federasyonumuzun da başarılı çalışmalar yaptığını biliyoruz, mevcut başkanımıza ve yönetimine sizlerin aracılığı ile bir kez daha başarılar dilerim." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.