HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2017 Pazartesi

EROKSPOR 3.LİGE MERHABA DEDİ

EROKSPOR 3.LİGE MERHABA DEDİ
Erokspor : 2 Modafen : 1
Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta şampiyon olarak play off müsabakaları oynamaya hak kazanan Erokspor ilk maçında Turgutluspor’a yenilince 3. lige yükselme umutları ikinci Play Off maçına kalmıştı, kendisi gibi ilk play off maçında yenilerek son şansını kullanacak olan bir diğer İstanbul temsilcisi Modafen ile Maltepe Hasan Polat Stadı'nda karşı karşıya gelen Erokspor sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak 3. lige yükselmeyi başardı.

Maltepe Hasan Polat Stadı’nda oynanan maçta Erokspor’un gollerini penaltıdan Mehmet Aslan ile röveşata ile Ali Yavuz attı. Teknik direktörlüğünü Metin Kaygın’ın yaptığı Erokspor tarihi bir başarıya imza atarken Modafen de 3.Lig umutlarını seneye bıraktı.


Tribünlerin tıka basa dolu olduğu maçı 4 bin futbolsever takip etti.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş, İASKF Genel Sekreteri ve TFF İstanblu Futbol İl Temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür, Kartalspor Kulüp Başkanı Ali Apaydın, Ataşehir Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Ekrem Köse, KASK Başkanı Nazır Süleymanoğlu ile birlikte İstanbul ili profesyonel ve amatör spor kulüp başkanları, yöneticileri ve antrenörlerinin de maça ilgisi büyük oldu.
Haber ve fotoğraf: KADİR KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.