HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2017 Salı

DÖNMEZ’İN ANNE ACISI

DÖNMEZ’İN ANNE ACISI
Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez’in annesi Meliha Dönmez (86) vefat etti.
Merhumenin cenazesi bugün Ömerli Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılanacak olan cenaze namazının ardından Ömerli Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak. Merhumeye Allah’tan rahmet, başta Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez ve ailesi olmak üzere yakınlarına, sevenlerine ve Ömerlispor camiasına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.