HAZIRLIK MAÇLARI

19 Mayıs 2017 Cuma

Çeşme’de yelken şöleni başladı…

Çeşme’de yelken şöleni başladı.
Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan 16-21 Mayıs tarihleri arasında Optimist – Optimist Junior, Laser Radial – Laser Standart – Laser 4.7 sınıflarında Çeşme-İzmir’de gerçekleştirilmekte olan TYF T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası başladı. Ilıca körfezinde görsel bir şölenin sunulacağı TYF T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası’nda 41 kulüpten 262 Optimist, 36 kulüpten 108 Laser  sporcusu zirve için kıyasıya yarışacak.


Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak  “Ülkemizin her bölgesinden takımlarımızı kupada buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Gençlerimizin yelkene ilgisinin günden güne artması yüzümüzü güldürüyor. Öncelikli hedefimiz olan güvenli ve adil yarış ortamının sağlandığı Çeşme’de 5 gün boyunca birbirinden heyecanlı yarışlara tanık olacağız” dedi.

Milli ve Olimpik takımların seçme kriterleri arasında bulunan yarışların önemine dikkat çeken Akdurak, TYF T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası’na sponsor olan Spor Toto, Turkcell, Borusan Otomotiv ve NTV Spor’a  teşekkür ederken; kupaya katılan tüm takımlara, sporculara ve yarışta görev alanlara başarılar diledi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.