HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2017 Çarşamba

CENGİZ HAYDIN'A SON GÖREV

CENGİZ HAYDIN'A SON GÖREV
Türkiye Halter Federasyonu'nun eski başkanlarından Cengiz Haydın son yolculuğuna uğurlandı.
Dün hayata gözlerini yuman halter federasyonu eski başkanlarından Cengiz Haydın 1980'li yıllarda çeşitli dönemlerde Türk halterine hizmet ederek milli mayo altında da uluslararası platformda başarılar elde etmiş ve 49 kez Türkiye Şampiyonu olup hala bu rekoru kırılamamıştır.
Ahmet Efendi Camii'nde kılınan cenaze namazını müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verilen Cengiz Haydın'nın cenazesine katılamayan Türkiye Halter Federasyonu başkanı Tamer Taşpınar çelenk göndererek taziyelerini iletti.Türkiye Halter Federasyonu kurmaylarından Adem Albayrak,Mevlüt Atasever ve yönetim kurulu üyeleri,Türkiye Halter Federasyonu eski antrenörlerinden Raif Özel,Türkiye Halter Federasyonu eski antrenörlerinden Ali Tan,Türkiye Futbol Federasyonu eski akademi ligleri oyuncu ve maç izleme antrenörü yeğeni Utku Kolkoparan ve aile fertleri sevenleri katıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.