HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2017 Cuma

Cahit Durhan, Maltepe Spor'a Başkan Adayı Olacağını Açıkladı.

Cahit Durhan, Maltepe Spor'a Başkan Adayı Olacağını Açıkladı.
Durhan "Hedefimiz yeniden profesyonel 3.lige çıkmak"
Maltepespor kulübü başkan yardımcısı Cahit Durhan 10 Haziran tarihinde yapılacak olan Olağan genel kurulunda başkan adayı olacağını basın toplantısı ile açıkladı.
Maltepe sahilindeki Kıyı oba Restorantta yerel basın ile kahvaltı yapan Cahit Durhan ekibi ile birlikte yönetim kurulu başkan adayı olduğunu açıkladı .


Maltepespor kulübü yönetim kurulu üyeleri Yusuf Erdoğmuş, Cem Karatepe, Atilla Çaycı, Hasan Zengin, Hakan Yalçın, Erdi Akşen, Eren Öden, Kortan Aksu, Muhsin Gülsuyu toplantıya katıldılar.

Başkan Adayı Cahit Durhan "Diyarbakır Kökenliyim Maltepe’de yaşıyorum, Çocuklarıma sorulduğunda Maltepeliyim diyorlar. Maltepeyi ve Maltepelileri çok seviyorum. İnşaat ile iştigal ediyorum, Durhan İnşaat firmasını yönetiyorum.

Her zaman İşlerimi düzgün bir şekilde yaptığım için teşekkür alıyorum.,

10 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olan kongrede ekibim ile birlikte Maltepespor kulübü başkanlığına  adayım. Maltepespor kulübünde 3 dönemdir yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak görev yapıyorum.

Spor konusunda bugüne dek çalıştığım başkan ve yönetici arkadaşlarım ile birlikte edindiğim bilgi birikimi ve donanımlar ile Maltepespor kulübünü yönetebileceğimi düşünüyorum.

Maltepespor kulübü başkanlığı benim için bir onurdur.
Kendi adıma  hiç bir talebim yoktur olmayacaktır. Aramıza alacağımız yeni yönetici arkadaşlarımız ile birlikte 2017-18 sezonunda Maltepesporu layık olduğu yere taşımak için elimizden geleni yapacağız.

Maltepespor kulübünün menfaatleri doğrultusunda Mülki amirlerimiz, Belediye başkanımız, Sivil toplum kuruluşlarımızın başkanları, temsilcileri, Maltepe Amatör spor kulüplerinin başkanları ve yöneticileri kısacası tüm Maltepespor sevdalıları ile iş birliği yapacağız."

Öncelikle kurumsallaşma Tesisleşme ve Alt yapı yatırımlarını yapacağız.
"Alt yapı sorunlarını masaya yatıracağız.
Alt yapıyı futbolcu üreten fabrika haline dönüştürerek gelecekte Maltepespor takımında Maltepespor alt yapısında yetişen  Maltepeli çocuklarının oynayabilmelerini sağlayacağız " dedi..

Durhan ayrıca "Maltepespor Yüksek Divan Kurulunu oluşturarak kendi kendimiz denetleyecek organı seçeceğiz. Yönetimde görev alacak yönetici arkadaşlarımız Maltepespor taraftarı olacaklar, deplasmanlar dahil her maçı hatta idmanları bile izleyecekler.

Maltepespor için herkesten destek isteyeceğiz Bakanlarımız Milletvekillerimiz, Mülki amirlerimiz Belediye başkanımız Meclis üyelerimiz  ilçe başkanlarımız, bürokratlarımız kısacası tüm herkesten şöledevam eden Durhanalacağız.

Maltepe belediye başkanımız Sayın Ali Kılıç başkanımızın tabiri ile   gerekirse Maltepespor kulübünün menfaatler i için Büyükşehir belediyesi ve  Maltepe Belediyesinin kapısında da yatacağız .

1923 yılında kurulmuş ama dikili ağacı olmayan Maltepespor kulübüne geçici başarılar değil kalıcı eserler spor tesisleri kazandırmak istiyoruz, bunun için projeler üreteceğiz.

Kısacası bugüne dek yapılmayanları yapacağız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.