HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2017 Salı

Bocce'de Şampiyon Kahramankazan

Bocce'de Şampiyon Kahramankazan
Şehit Samet Cantürk Türkiye Birinci Bocce Liginde şampiyonluk ipini Kahramankazan Belediye Spor göğüsledi.

28-30 Nisan tarihlerinde Kahramanzankazan Bocce salonunda oynanan Birinci Lig play-off ve play-out maçları sonucunda, birinci ligde şampiyon belli olurken, birinci lige çıkan ve birinci ligden düşen takımlar da belirlendi. 

Birinci ligde şampiyonluk mücadelesi kıran kırana geçti. Geçen yılın şampiyonu Bartın Üniversitesi Sporu finalde mağlup etmeyi başaran Kahramankazan şampiyonluk ipini göğüslerken, geçen yılını üçüncüsü olan Mersin Toroslar Belediye Spor da Bursa Çekirge Sporu  mağlup ederek bu yıl da üçüncü sıradaki yerini korumayı başardı. Ligde dereceye giren kulüplere ödülleri Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan tarafından takdim edildi. 

Diğer yandan Birinci lige yükselme ve kalma mücadelesi veren 10 takımın mücadele ettiği play-out grubunda ise; Bursaspor, Adıyaman Şenlik Spor, Bursa Aile Sosyal Politikalar Spor ve Mersin Toroslar Gençlik Spor ilk 4 sırayı elde ederek, birinci ligde yarışma hakkı kazanmış oldu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.