HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mayıs 2017 Salı

Bocce şampiyonası sona erdi
Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun düzenlediği Şehit Yasin Yılmaz Bocce Volo Kadınlar ve Erkekler Şampiyonası hafta sonu yapılan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.
Türkiye genelinde 200 sporcunun katıldığı Şampiyonada, Bocce (Volo ) disiplininde Geleneksel, Basamak , Kombine, Röle ve Altın Nokta kategorilerinde kadınlar ve erkekler kıyasıya mücadele ettiler.

Turnuvada Mersin bocce ekibi 1altın 4 bronz olmak üzere 5 madalya alarak Mersin’i başarıyla temsil ettiler.

Turnuvada dereceye giren sporculara madalyalarını Kano Federasyon Başkanı Sayın Alper Cavit Kabakçı, Bocce Bowlingve Dart Federasyonu Bocce As Başkanı Sayın Faik Kapsız, Marina Müdürü Sayın Cengiz İnangül, İl Müdürümüz Şaban Güneş, Şube Müdürlerimiz Ali Osman Bebek ve Tamer Kılıç verdi.

Turnuva sonrası sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden il Müdürümüz Şaban Güneş, başarılı yönetimlerinden dolayı bocce hakemlerinin ellerini tek tek sıkarak teşekkür etti.

Kadınlar ve Erkeklerde 5 kategoride yapılan müsabakalarda ilk üc dereceye giren iller şöyle:

Erkekler Altın Nokta :

1.Ankara 2. Ankara 3. Mersin 3. Bursa

Altın Nokta Kadınlar:

1.Eskişehir,2. Eskişehir,3. Ankara,3. Ankara

Röle Erkekler:

1.Mersin, 2. Eskişehir,3. Bursa,3. Mersin,3.Bartın

Röle Kadınlar:

1.Ankara,2. Bursa, 3.Bursa,3. Mersin,3.Ankara

Basamak Erkekler:

1.Eskişehir,2. Bursa, 3. Bursa,3. Ankara

Basamak Kadınlar:

1.Bursa,2. Ankara,3. Bursa,3. Ankara

Kombine Erkekler:

1.Ankara,2. İzmir,3. Ankara,3. Adıyaman

Kombine Kadınlar:

1.Eskişehir,2. Ankara,3. Eskişehir,3. Bolu

Geleneksel Çift Erkekler:

1.Ankara,2. Bursa,3. Bursa,3. Ankara

Geleneksel Çift Kadınlar:

1.Amasya,2. Eskişehir,3. Bursa,3. Antalya

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.