HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2017 Cumartesi

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA İMZALAR ATILDI

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA İMZALAR ATILDI 
THF Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor Takımında imza şovu vardı. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı da olan Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Kulüp Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar, Takım Antrenörlerinden Akın Yenigün, Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Selim Muslu, Kulüp Müdürü Yaşar Kesici'nin de yer aldığı imza töreninde yüzler fazlası ile gülmekte idi.

Hentbol Şubesinin kurulduğundan beri geçen 3 senelik başarılı dönemde Takım Antrenörü olan İsmail Tarakçı'nın İzmir'e yerleşme kararı almasının ardından Yeşil-Mavili ekipte Antrenörlüğe Mesut Ilgın getirilmiş idi. Başkan Kaşıtoğlu, Yeni Teknik Sorumlusu Ilgın ile resmi mukaveleyi törende karşılıklı imzaladı.


Türk Hentbol Tarihinin Milli olma rekortmeni olan ve 3  senelik süreçte Takımın abi pozisyonundaki sporcusu olan Cengiz Hatırnaz ise Kulüp Menajerliğine getirildi ve o da imza atanlar arsında yer aldı. Beykoz Belediyespor Takımının Yabancı oyuncuları olan İvan Dumencıc, Aid Selimovıc, ile Vladımır Zejak'ın ayrılmasının ardından Boğaziçi ekibi ilk yabancı oyuncu tercihlerini İranlılardan yana kullandı ve 3 isim ile anlaşma sağladı. Bunlardan ilki Sol Oyun Kurucu Pozisyonunda oynayan Afshin Sadeghi ikincisi Sol Oyun Kurucu Pozisyonunda oynayan Sajad Nadri ve Üçüncüsü ise Merzifon Belediyespor'dan Danial Arapovıc idi. Şampiyon Beşiktaş Mogaz Takımından Ömer  ve Volkan'da dış Transferde anlaşma sağlanan diğer iki isim idi. Göztepe'nin Milli Oyuncusu Yakup Simsar ile de Kiralık olarak anlaşma sağlandı. 

Beykoz Belediyespor Takımı iç transfer görüşmelerinin ardından ise Kaleciler Burak Turan, Murat Varlı ve Gökhan Şanlı'nın yanı sıra Ömer Faruk Güldal, Çağlayan Öztürk, Ozan Erdoğan, Ümit Kırkayak ile de mukavele yeniledi. Süper ligi bu sezon ikinci sırada tamamlayan Beykoz ekibinde Yiğit Ilgın, Yiğit Kocaarslan ve Recai Dege'de takımdan ayrılan isimler oldu.


Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu İmza töreninde yaptığı açıklamada 2016-17 Sezonunda hedefledikleri yerde ligi tamamladıklarını söylerken, " Süper Ligdeki ilk sezonumuzu başarı ile tamamladık. Sezon başında Avrupa Kupalarından birinde oynamayı kendimize hedef olarak belirlemiştik, bunu gerçekleştirdiğimiz için mutlu ve de heyecanlıyız. Yeni sezon için yoğun bir çalışmanın ardından kadroya dahil ettiğimiz isimlerin yanı sıra iç transferde de birçok oyuncumuzu ile anlaşma sağladık. İsmail Tarakçı Hocamızın yerine bu sezon Mesut Ilgın Hocamız ile Lige gireceğiz, Hocamıza camiamıza hoş geldin diyoruz. Öte yandan 3 Sezondur yaşanan başarılarda pay sahibi olan tecrübeli oyuncumuz Cengiz Hatırnaz aktif sporculuk yaşantısını sona erdirdikten sonra Takım Menajerimiz oldu, ona da yeni görevinde başarılar diliyorum " diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.