HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2017 Salı

Beykoz 1908 U14 Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor.

Beykoz 1908 U14 Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor.
Bu sezonu Şampiyon olarak kapatan Beykoz 1908 A.Ş. U14 Yaş kategorisi Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonası Grup maçlarına sıkı bir antrenman programı ile hazırlanıyor. Teknik Sorumlu Osman İnan Yönetiminde Beykoz SK Halı Saha Tesislerinde yapılan antrenmanlarda çeşitli taktiksel varyasyonlar çalışarak şampiyonaya hazırlanıyor.

Sarı-Siyahlıların Antrenörü Osman İnan, Türkiye Şampiyonasında oynayacakları ili ve rakiplerini merak ettiklerini söylerken, ” Bunu ifada ederken de takılıp kalma düşüncesinde de değiliz. Biz belirlediğimiz program dahilinde önümüzdeki hafta yapılacak maçlara sıkı bir çalışma ile hazır hale gelmek istiyoruz. Futbolcularımız oldukça heyecanlı. Antrenmanlar dışında hazırlık maçlarımız da devam etmekte. Bu maçlarda artı ve eksilerimiz fazlası ile görmek mümkün. Beykoz ilçemiz bu kategoride başarı ile temsil etme düşüncesindeyiz. Tek sıkıntımız nizami bir sahada antrenman yapma şansımızın olmaması, sağ olsunlar kimi zaman değişik statlara maçlara ve hazırlıklara gidiyoruz ancak , halı sahada çalışarak da tam anlamı ile verim alabilmek mümkün olmuyor ” diye konuştu.

Hafta sonunda da devam eden antrenmanların sonuncularından birini ERHA BEYKOZ olarak takip ettik, yıldız futbolcuları bir hayli heyecanlı ve istekli gördük. Yaklaşık iki buçuk saati bulan çalışmanın ardından futbolcular sulara adeta hücum etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.