HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

Beşiktaş transfer bombasını erken patlattı

Beşiktaş transfer bombasını erken patlattı
Süper Lig'de sezonunun tamamlanmasıyla birlikte yeni sezonun hazırlıklarına başlayan Lig 2.si ve Kupa şampiyonu Beşiktaş Milli sporcumuzu renklerine bağladı.


TALHA YİĞENLER BEŞİKTAŞ'A TRANSFER OLDU
Süper Lig'de sezonunun tamamlanmasıyla birlikte yeni sezonun hazırlıklarına başlayan Lig 2.si ve Kupa şampiyonu Beşiktaş Milli sporcumuz Talha Yiğenler'i renklerine bağladı.
Süper Ligin son etabı Bursa'da final niteliği taşıyan maçta Beşiktaş'ı 4-1 yenerek şampiyonluğa ulaşan Çukurova Üniversitesi takımının başarılı Milli sporcusu Talha Yiğenler şampiyonluk kupasını kaldırdıktan hemen sonra Beşiktaş'a imza attı.
Son iki yılın Gençler Türkiye Şampiyonu Milli sporcumuz Talha Yiğenler siyah-beyazlı takımla 1 yılı opsiyonlu 7 yıllık sözleşme imzaladı.
Beşiktaş Masa Tenisi takımı menejeri Sabahattin Sabrioğlu, Masa Tenisi Dünyası'na yaptığı açıklamada, transferin her iki taraf için de çok yaralı olacağını belirterek ''Talha, Türk Masa Tenisinin yetiştirdiği başarılı sporcularımızdan birisi. Öncellikle onu yetiştiren Hocası Sunay Atakan'a ve emeği geçen tüm Adana Masa Tenisi ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Talha'nın Beşiktaş çatısı altında, çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum. Talha ile 2024 Olimpiyatlarını da içine alan bir sözleşme imzaladık. İnşallah tarihimizde ilk kez kendi yetiştirdiğimiz bir sporcu ile Olimpiyatlara katılacağız. Talha bunu başaracak bir yeteneğe sahip'' diye konuştu.
Beşiktaş'a transfer olmasından dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyleyen Talha Yiğenler ise kendisini yetiştiren Çukurova Üniversitesi'ne ve Hocası Sunay Atakan'a teşekkür etti. Yiğenler, gelecek sezondan itibaren Beşiktaş'ın hem ligde, hem kupada şampiyonluğu için mücadele edeceklerini söyledi.
Beşiktaş takımı antrenörü ve kaptanı Hüseyin Gazi Yılmaz ise Talha Yiğenler'in kadrolarına katılmasıyla çok daha güçlendiklerini, gelecek sezondan itibaren Beşiktaş'ın mümkün olduğunca yabancı sporcu yerine Türk gençlerine forma şansı vereceğini belirtti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.