HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mayıs 2017 Cuma

BC VISION BULGARİSTAN'A İDDİALI GİTTİ

BC VISION BULGARİSTAN'A İDDİALI GİTTİ
19-21 Mayıs ‘ta yapılacak Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci yarışı ve aynı zamanda ERT’nin bir ayağı olan Bulgaristan Rallisi’nde liderliğini korumak istiyor. 

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı olan Ege Rallisi’ni Takımlar Lideri olarak geride bırakan BC Vision Motorsport, Sezonun 2.yarışı ve ERT yarışı olan 19 Mayıs’ta seremonik start ile başlayarak 20-21 Mayısta devam edecek Bulgaristan Rallisinde Skoda, Punto Restaurant, Saygılı Rulman,İbis Otel ve Oto Stil dergi Sponsorluğunda 5 Ekiple katılacak. BC Vision Motorsport adına Skoda Fabia R5 ile Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisi ve Uğur Soylu-Aras Dinçer ikilisi, Peugeot 208 R2 ile Ahmet Burkay-Burak Akçay ikilisi ve Mıtsubıshı Evo 9 ile Erkan Güral-Burak Koçoğlu ve Burcu Çetinkaya Bucak-Emire Cantürk Eren ikilisi yarışacak. Bu sene ilk kez Türkiye Ralli Şampiyonası kapsamında yer alan toplam etap kmsi 483 km olan asfalt zeminli Bulgaristan Rallisinde yarışta ekipler
1.2 katsayı ile puan alacaklar. BC Vision Motorsport Takım Direktörü Burak
Çukurova “Bulgaristan Rallisi yeni ve süratli etaplara sahip bir yarış. Katsayı olarak 1.2 puan vereceğinden alınacak puanlar Takımımız için oldukça önemli. Ege Ralli’sinde yakaladığımız başarıyı sezonun ikinci yarışında da devam ettirmek istiyoruz. Takımımızın önemli İsimlerinden Ahmet Burkay-Burak Akçay ikilisinin de aramızda olmasıyla daha moralli bir şekilde 5 ekiple katılacağımız yarışta ekiplerimize başarılar diliyoruz.Sponsorlarımız Skoda, Punto Restaurant, İbis Otelleri, Saygılı Rulman ve OtoStil Dergi’ye teşekkür ederim.“ dedi.
Sezonun 3.yarışı 01-02 Temmuz’da Çanakkale’de yapılacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.