HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

Başkan Bülent Uzun Kongre de Aday Olmayacağını Açıkladı.

Başkan Bülent Uzun Kongre de Aday Olmayacağını Açıkladı.
Haziran ayı içinde gerçekleşecek olan Erbaa Spor Olağan Genel Kurulu'nda mevcut BAşkan Bülent Uzun yeni dönem için aday olmayacağını açıkladı.
Bülent Uzun basına ve kamuoyuna yaptığı açıklamada;

Kulübümüzün Haziran Ayında yapacağı kongrede tekrar kulüp başkanlığına aday olmayacağımı Erbaaspor kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Görev yaptığım süre içerisinde hedeflerimizi yüksek tutarak ve disiplinli çalışma ile iyi noktalara geldik. Son üç sezonda gerçekten de Erbaaspor taraftarlarının ortak hayallerini gerçekleştirdik. Hedeflerimize ulaşmak için gayret ettik. Her zaman kulübün menfaatlerini önde tuttuk. Başarı da bu sayede geldi. Bir noktadan alarak kulübü taşıdığımız nokta ortadadır. Erbaaspor’a elimizden geldiği kadar diye ifade etmeyeceğim, ailemizle, evimizle, çocuklarımızla, arkadaşlarımızla geçireceğimiz zamandan feragat ederek, neredeyse bütün zamanımızı Erbaaspor’a vererek hizmet ettik. Belediye başkan yardımcılığı görevimde önemli yükümlülüklerimin olması genel kurulda yeniden aday olmamamın önemli sebeplerinden biridir. Kulüp başkanlığına kadar spor camiasının içinde iyi bir taraftar bulunuyorduk. Aldığımız bütün kararlarda Erbaaspor’un kulüp menfaatlerini önde tuttuk. Yeni dönemde Erbaa’da sporun içinden gelen insanların Erbaaspor’un yönetimini üstlenmesinin faydalı olacağına inanıyorum. Yeni oluşacak yönetime şimdiden başarılar dilerken, bundan sonra bir belediye başkan yardımcısı olarak Erbaaspor’un yanında olacağımın bilinmesini istiyorum.
Bülent Uzun 
Erbaaspor Kulübü Başkanı

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.