HAZIRLIK MAÇLARI

29 Mayıs 2017 Pazartesi

Başakşehir Spor'da Erdi Demirkol Yuvaya Döndü.


Başakşehir Spor'da Erdi Demirkol Yuvaya Döndü.
Bu sezon 1. Amatör ligde şampiyon olarak Süper Amatör lige çıkmayı başaran Başakşehir Spor transfere erken başladı. 

Geçen sezon kadrosunda yer alan ve takımda adeta dinamo görevi üstlenerek takımının Süper Amatör lige çıkmasında önemli rol oynayan Erdi Demirkol, Başakşehir Spor'da oynadığı futbolla dikatleri çekmiş ve devre arasındaki ara transfer döneminde  Yalova'nın Süper Amatör Lig takımlarından Sultaniye Spor'a transfer olmuştu. Yeni sezon öncesinde İstanbul'a dönen gençoyuncu ayağının tozuyla Başakşehir Spor'a imza attı.


Bu transferi bir dış transfer olarak görmediklerini söyleyen Başakşehir Spor Kulübü Teknik Direktörü Ünal Özbey "Erdi bizimle 2 yıl önce çalışmaya başladı. OnuBeyoğlu Yeni Çarşı'dan aldığımızda bizim takımımıza vereceği katkıyıda biliyorduk. 22 sezon üst üste şampiyonluklar yaşayarak Süper Amatör lige çıkmamızda önemli payı olan sporcularımızdan biri oldu. Devre arasında bir Yalova ayrılığı yaşasak da Erdi bizim için sadece statüde dış transfe, o daima bizim oyuncumuz oldu. Yeni sezonda takımın kaptanlığını da ona teslim ediyoruz.  Hedefimiz her zaman olduğu gibi bir üst lig, gene genç oyunculardan kurulu bir kadro ile mücadele edeceğiz.Biz oyuncularımıza güveniyoruz." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.