HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

BAL'IN GOL KRALI HAKAN MANAVGAT BELEDİYESPOR'DA

BAL'IN GOL KRALI HAKAN MANAVGAT BELEDİYESPOR'DA
Bölgesel Amatör Ligin yeni takımlarından Manavgat Belediyespor Teknik Direktör Harun Aydoslu'dan sonra geçtiğimiz sezon Harun hocanın takımı Osmaniyespor forması giyen 27 yaşındaki süper golcü Hakan Doğan'la anlaşmaya vararak sözleşme imzaladı.
Başarılı golcü Hakan attığı 22 golle Bölgesel Amatör Lig Gol Kralı olurken attığı gollerle Osmaniyespor'un şampiyonluğunda başrol oynamıştı. Birçok takımın kadrosuna katmak için yoğun çaba harcadığı başarılı futbolcu tercihini hocasından yana kullanarak Manavgat Belediyespor'la anlaştı ve transferde son noktayı koydu.
Bölgesel Amatör Ligde 81 golü bulunan başarılı golcü Hakan Doğan son 2 sezonda 39 gol atma başarısı gösterdi.
28 Haziran 1990 Adana Seyhan doğumlu olan Hakan Doğan futbola 2006 yılında Adanaspor alt yapısında başladı 2008 Ocak ayında Adanaspor'la 2,5 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı daha sonra Düzcespor,Akdeniz Belediyespor,68 Yeni Aksarayspor,Utaş Uşakspor,Osmaniyespor formalarını giydi.
2012-2013 sezonunda 68 Yeni Aksarayspor'la,2016-2017 sezonunda Osmaniyespor'la 3.Lige yükselme sevinci yaşadı.
Hakan Doğan'ın Lig Kariyeri
Türkiye Kupası 9 Maç 3 Gol
U21 Ligi 26 Maç 11 Gol
Spor Toto 3.Lig 67 Maç 14 Gol
BAL Ligi 118 Maç 81 Gol
DSGL 24 Maç 13 Gol

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.