HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2017 Çarşamba

Baja Kupasında Akkafa Kardeşler Zaferi

Baja Kupasında Akkafa Kardeşler Zaferi
İPSK tarafından düzenlenen Baja Cup ilk yarışı 13-14 Mayıs tarihlerinde, 25 ekibin katılımıyla start aldı. Caner Akkafa-Malik Akkafa kardeşlerin zaferiyle sonuçlanan yarışı 18 ekip tamamladı.

Yarışın ilk gününde 58.2km’lik uzun ve zorlu “Ormanı Koru” etabı iki kez, ikinci gününde ise 14.4km uzunluğundaki seyirci özel etabı üç kez geçildi. 

Beş özel etaptan oluşan iki günlük mücadele sonunda Toyota Hilux ile Caner-Malik Akkafa kardeşler yarışı kazanırken, Mitsubishi Pajero ile Ali Gökhan Yazıcı-Alpaslan Yüksel ekibi ikinciliği ve Jeep Cherokee ile Atahan Ofluoğlu-Polat Emsen ekibi üçüncülüğü elde ettiler. 

Üç yarışlık kupanın ikinci yarışı 22-23 Temmuz 2017 tarihlerinde arasında gerçekleştirilecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.