HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2017 Cumartesi

Atak'la Yola Devam

Atak'la Yola Devam
İstanbul Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Davutpaşaspor yönetiminin yeni sezon için de Deniz Atak’la yola devam etme kararı aldığı öğrenildi.

Görüşme Kısa Sürdü
İşleri sebebi ile uzun süredir yurt dışında bulunan kulüp başkanı Ertuğrul Aydos ile bir kaç gün önce bir araya gelen Teknik Direktör Deniz Atak arasındaki kısa görüşme sonrasında yeni sezon için el sıkışıldığı kaydedildi. Görüşmenin 1 dakika sürdüğü, Atak’ın hiçbir şart sunmadan sözleşmeye gözü kapalı imza attığı belirtildi. Kulüp Başkanı Aydos’un da Atak’ın bu davranışından etkilendiği, genç çalıştırıcıdan da alacağı ücreti kendisinin belirlemesini istediği elimize ulaşan duyumlar arasında. Kulüp Başkanı Aydos’un da yeni sezon için kesenin ağzını açtığı, 2 sezondan beri adeta Bölgesel Amatör Lig için direkten dönen takımı bu sezon çıkarmak için bütün imkanlarını seferber edeceği öğrenildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.