HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

ADNAN DÖNMEZ YUVADA KALDI

ADNAN DÖNMEZ YUVADA KALDI
Sezonun ilk devresini boş geçirdikten sonra devre arasında amatöre dönüş yaparak Ünye 1957 Spor'a imza atan ve yeşil-beyazlı formayla şampiyonluk sevinci yaşayan Ünye'nin genç yeteneği Adnan Dönmez takımının Bal Ligi mücadelesinde formasını terletmek üzere tekrar anlaşarak yuvada kaldı.


Son yıllarda Ünyespor alt yapısının en gözde oyuncularından olan Adnan Dönmez, önceki sezon 3.Lig'de Ayvalıkgücü Belediyespor forması giydikten sonra bu sezonun ilk yarısında boşta kalmış, ardından da devre arasında Ünye 1957 Spor ile anlaşmaya varmıştı. Ünye 1957 Spor yönetimi ile bir araya gelen sol kanat oyuncusu Adnan Dönmez, transfer komitesi ile el sıkışarak önümüzdeki sezon takımının 3.Lig'e yükselme mücadelesinde yeşil-beyazlı forması giyecek.
1997 doğumlu genç futbolcu, Ünyespor'da alt yapıda değişik yaş gruplarında takımının formasını layıkıyla temsil etti. Ardından Ünyespor'un 3.Lig'den düşmesiyle Bal Ligi'nde takımının formasını giymeye devam eden Adnan Dönmez ardından da ilk profesyonellik tecrübesini yaşadığı Ayvalıkgücü Belediyespor'a transfer oldu. Ayvalıkgücü Belediyespor'un 3.Lig'e veda etmesi sonrası boşta kalan Adnan Dönmez geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında Ünye 1957 Spor ile anlaşmış ve şampiyonlukta pay sahibi olmuştu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.