HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

7. MyClub Squash Turnuvası Ataşehir'de Yapıldı.

7. MyClub Squash Turnuvası Ataşehir'de Yapıldı.
Bu yıl 7.'si düzenlenen MyClub Squash Turnuvası 22-28 Mayıs tarihleri arasında MyClub World kortlarında yapıldı.

Ataşehir’in geleneksel spor organizasyonlarından biri haline gelen ve bu yıl yedincisi düzenlenen MyClub Squash Turnuvası'nda Erkekler, Kadınlar ve Gençler kategorilerinde Squash sporu ile ilgilenen ileri, orta ve başlangıç düzeyi sporcular bir araya geldiler.
MyClub World’un ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvanın koordinatörlüğünü Squash Eğitmeni ve İstanbul Squash Kulübü Başkanı Ercan Şen yaptı. Ercan Şen turnuvaya ilgiden memnun olduklarını, bu tür turnuvaların Squash camiasının bir araya gelmesi ve oyuncuların kendilerini geliştirmesi açısından çok önemli olduğunu söyledi. Özellikle genç oyuncuların maç deneyiminin artması, farklı kulüplerden oyuncularla karşılaşma olanağı bulmaları açısından gençler kategorisinin açılmasının çok önemli olduğunu vurguladı. Ercan Şen, Squash sporunun son yıllarda Türkiye’de büyük gelişme gösterdiğini, artık Türkiye’nin, Avrupa’daki birçok turnuvada özellikle gençler kategorisinde başarılı sonuçlar elde etmeye başladığını belirtti. Ataşehir’in önemli spor merkezlerinden biri olan MyClub World kortlarında faaliyet gösteren İstanbul Squash Kulübü  genç sporculara eğitimler vererek, turnuvalar düzenleyerek bu gelişime destek olmayı amaçlıyor.

Kategorilerine göre ilk 3'e giren sporcular : 

İleri Seviye Erkekler
1-Ergin Yörükoğlu
2-Bahadır Fırat
3-Can Taştan

Orta Seviye Erkekler
1-Mert Kılıç
2-Murat Yurttaş
3-Asım Günaydın

Başlangıç Erkekler
1-Naci Usta
2-Oktay İnci
3-Vahit Baylan

Başlangıç Kadınlar
1-Hülya Helvacı
2-Şenay Avat
3-Hatice Özçelik

13 Yaş Altı Erkekler
1-Tolga Uğurlu
2-Ozan Mersin
3-Karan Boran

13 Yaş Altı Kızlar
1-Asya Can
2-İremsu Baş
3-Selin Mersin

11 Yaş Altı Erkekler
1-Utku Özgür
2-Ahmet Burhan Baş
3-Ķuzey Yazıcı

11 Yaş Altı Kızlar
1-Defne Korer

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.