HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

3.Lig'de şampiyonlar belli oldu

3.Lig'de şampiyonlar belli oldu
Türkiye 3.Ligi'nde 2016-2017 sezonu Tekirdağ Atatürk Spor Salonunda oynanan maçlarla sona ererken, erkeklerde Bitlis Gençlik, bayanlarda ise İzmir Büyükşehir takımları şampiyon oldu.

Türkiye 3.Ligi'nde 2016-2017 sezonu Tekirdağ Atatürk Spor Salonunda oynanan maçlarla sona ererken, erkeklerde Bitlis Gençlik, bayanlarda ise İzmir Büyükşehir takımları şampiyon oldu. Erkeklerde birinciliği elde eden Bitlis Gençlik takımının ardından Etimesgut Belediyesi ikinci, FMV Işıkspor üçüncü olarak Türkiye 2.Ligine yükseldi. Bayanlarda ise ilk sırayı alan İzmir Büyükşehir takımıyla birlikte Salihli Belediyesi ikinci, Şahinbey Belediyesi ise üçüncü sırayı elde ederek gelecek sezon Türkiye 2.Liginde mücadele etme hakkı kazandılar. Erkeklerde son üç sırayı alan Öz Van Gençlik, Konya Gençlik ve Sivas Aktif Spor ile bayanlarda son dört sırayı alan Giresun 1957 Espiye Spor, Erzurum Gençlik, Sivas Yavuz Selim İÖO ve Ordu Hizmet Der takımları 3.Lig'den düştüler. Erkeklerde ve Bayanlarda Türkiye 3.Ligi gelecek sezon 12'şer takımla oynanacak.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.