HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2017 Çarşamba

10 Sporcumuz Bosna Açık'ta!

10 Sporcumuz Bosna Açık'ta!
Bosna Hersek'in başkenti ve en büyük şehri Saraybosna'da bu yıl 47. defa düzenlenen Uluslararası Bosna Açık Satranç Turnuvası'nda geçtiğimiz hafta sonu ilk hamleler yapıldı.

13 farklı ülkeden 128 sporcunun yarıştığı turnuvada ülkemizi FM Bahadır Özen, FM Tuna Özateş, CM Efe Mert Kılıç, FM Denizcan Temizkan, FM Doğa Boran Şahin, Arno Garabetyan, Ahmet Efekan Alaz, WCM Duru Okuyaz, Eda Çelik ile WCM Ece Alkım Erece olmak üzere 10 sporcu temsil ediyor.
Turnuvada sporcularımız FM Bahadır Özen, FM Tuna Özateş, CM Efe Mert, FM Denizcan Temizkan rakiplerini mağlup etmeyi başarırken; turnuvanın 5 numaralı seribaşı GM Denis Kadric'e (2535) karşı siyah taşlarla oynayan Arno Garabetyan ile Eda Çelik ise güçlü rakipleri karşısında masada yarım puan ile ayrılmayı başardılar. Diğer sporcularımız FM Doğa Boran Şahin, Ahmet Efekan Alaz, WCM Duru Okuyaz ve WCM Ece Alkım Erece ise günü mağlubiyet ile kapatan sporcularımız oldular.
9 tur üzerinden oynanacak turnuva 19 Mayıs 2017 tarihinde sona erecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.