HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

Yüksekovabelediyespor Bal Ligine yükseldiHakkari Bal Ligine yükselme müsabakasında Hakkarispor ve YüksekovaBelediyesportakımları karşı karşıya geldiler.
Tıklım tıklım tribünler önünde oynanan müsabakaya her iki takım taraftarıda oldukça kalabalık iştirak etti.Ara transfer döneminde çoğunluğu Çorlugençlerbirliği takımından olmak üzere birçok futbolcuyu kardosuna katmayı başaran Yüksekovabelediyespor takımı müsabakanın başından sonuna kadar üstün bir futbol neticesinde net bir skor ile 2-0 kazanarak Bal Biletini kaptı.


Yüksekovabelediyespor takımını galibiyete götüren golleri Vedat Tura ve Orçun Güzeldereli kaydetti.Müsabakanın sonunda Yüksekovabelediyespor takımındaki galibiyet sevinci grülmeye değerdi.Dha evvel iki takım arasınd oynanan müsabakalarda çıkan olaylarıgözönüne alan emniyet yetkilileri bu müsabakaya geniş güvenlik önlemleri alarak adeta kuş uçurtmadılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.