HAZIRLIK MAÇLARI

6 Nisan 2017 Perşembe

YEŞİLOVA ESNAFSPOR'DA DOĞUKAN ŞOKU.

YEŞİLOVA ESNAFSPOR'DA DOĞUKAN ŞOKU.
U-19 Gençler Ligi'nde Yeşilova Esnafspor,Gültepe Özgençlikspor takımları arasında oynanan hazırlık maçta korkunç bir sakatlık yaşandı.Yeşilova Esnafspor 18 yaşındaki genç oyuncusu Doğukan Babayiğit oynanan hazırlık maçında sakatlanarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.


Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Yeşilova Esnafspor'un 18 yaşındaki yıldızı Doğukan Babayiğit’in Ayak bileğinde kemik kırılması olduğu tespit edilerek alçıya alındı. Genç futbolcunun 5-6 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Bu sezon A takımda forama yiyen ve sezon başında İzmir takımlarında peşinde olduğu 18 yaşındaki genç oyuncu Doğukan Babayiğit'in yaşadığı sakatlıkla yeşil beyazlı kulüpte büyük üzüntüye neden oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.