HAZIRLIK MAÇLARI

6 Nisan 2017 Perşembe

Yeşil Esenyurt Kongreye Gidiyor.


Yeşil Esenyurt Kongreye Gidiyor.
Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeşilesenyurtpor kongreye gidiyor.
Yönetim kurulunun önceki gün toplanarak genel kurul kararı aldığı, genel kurulun da 22 Nisan Cumartesi günü yapılacağı bildirildi. Kulüpten yapılan açıklamada genel kurulun saat 10.00’da kulüp dernek binasında yapılacağı, ilk toplantıda çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantının 29 Nisan Cumartesi günü çoğunluğun sağlanmasına bakılmaksızın gerçekleştirileceği bildirildi.


DEMİR TEK ADAY
Bu arada genel kurul öncesi tek adayın kulüp başkanı Hasan Demir olduğu bildirildi. Liste konusundaki çalışmalarına hız veren Demir’in listesine büyük ölçüde şekil verdiği elimize ulaşan bilgiler arasında. Demir’in liste çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü, kongreye kadar da listesine son şeklini vereceği ifade edildi. Demir’in yönetim kurulunda bazı isimleri listesinde tutacağı, dışarıdan da yönetime yeni isimler sokacağı belirtildi.

Kongre öncesi gazetemize bir açıklamada bulunan Demir hayata geçirdikleri projeleri tamamlamak için 2 yıl daha göreve talip olduğunu söyledi. Demir “Projelerimizi tamamlamak için iki yıl daha görev yapmak istiyoruz. Yönetime  yeni arkadaşlar katacağız.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.