HAZIRLIK MAÇLARI

19 Nisan 2017 Çarşamba

Yeşil Esenyurt Genç Takımı Sezonun Stresini Balıkçı Kenan'da Attı.

Yeşil Esenyurt Genç Takımı Sezonun Stresini Balıkçı Kenan'da Attı.
U 19 A Liginde yoğun ve yorucu bir sezonu başarıyla geride bırakan, ortaya koyduğu futbolla ligde iz bırakan Yeşilesenyurtspor, sezon sonuyla birlikte soluğu Balıkçı Kenan’ın Bizimvadi Tesisleri’nde aldı.


Kulüp Başkanı Hasan Demir ve futbolcuların tam kadro halinde katıldığı yemekte Balıkçı Kenan tam bir balık ziyafeti çekti.
Futbolcular balık ziyafetinin ardından Türkiye’nin ilk ve tek deniz canlıları müzesini gezerek balık türlerini yakından görme ve inceleme şansına sahip oldu.
Oldukça sıcak ve samimi bir havada geçen yemeğin ardından başta kulüp başkanı Hasan Demir ve yöneticiler olmak üzere tüm oyuncular yaptığı jest için Balıkçı Kenan’a ayrı ayrı teşekkür etti.


Yemek sonrası gazetemize bir açıklamada bulunan Yeşilesenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Demir Balıkçı Kenan’ın kişiliğiyle, dürüstlüğüyle spor kulüplerinin bir şansı olduğunu söyledi.

Demir “Balıkçı Kenan kişiliğiyle, dürüstlüğüyle tam bir sporcu dostu. Takımı burada en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptı. Çok güzel bir şekilde misafir edildik. Çok sıcak karşılandık. Kendi evimizde gibi hissettik. İlgisinden çok memnun kaldık. Bizler de sevgili Balıkçı Kenan ağabeyimizi en kısa sürede tesislerimizde ağırlamak, misafir etmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.


Yeşilesenyurtspor Sportif Direktörü Ahmet Bayraklı da yaptığı açıklamada Balıkçı Kenan’a göstermiş olduğu örnek misafirperverlik için teşekkür etti.

 Bayraklı “Kendisine bizleri en iyi şekilde ağırladığı için tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Kendisi bugüne kadar hep sporun ve sporcunun yanında olmuştur.” diye konuştu.
Yemeğe Y.Esenyurtspor yönetiminin konuğu olarak katılan, daha önce uzun yıllar Y.Esenyurtspor altyapısında görev yapan Mehmet Çuhadar ise Balıkçı Kenan’ın bölge spor kulüpleri ve sporcuları için büyük bir şans olduğunu söyledi.

 Çuhadar “Kulübümüze kapıların açtığı için Sevgili Balıkçı Kenan ağabeyimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Son olarak bir konuşma yapan Balıkçı Kenan sahibi Kenan Balcı da “Gençlere hizmet etmek bizlere büyük bir mutluluk veriyor. Gençler en değerli varlıklarımız. Onlara küçük de olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bizlere.” ifadesini kulandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.