HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

Yalova Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları

Yalova Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları
2017 Yalova Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları, 7-9 Nisan 2017 tarihlerinde, Küçükler'de 19 Yıldızlar'da ise 6 takımın katılımı ile yapıldı.


Üç gün süren çetin müsabakalar sonucunda Küçükler Takım müsabakalarında Yalova Belediyespor Altınkale Satranç Takımı, Yıldızlar'da ise yine Yalova Belediyespor Altınkale Satranç Takımı birinci oldular. Küçüklerde ikinciliği Beyaz Fil Satranç Spor Kulübü üçüncülüğü ise Sultanye Şehit Becarettin Özgür Ortaokulu; Yıldızlar'da ikinciliği Kaytazdere Belediyesi Beyaz Fil Satranç Takımı, üçüncülüğü ise Çiftlikköy Belediyesi Altınkale Satranç Takımı elde etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.