HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

Yahya Kemal Spor'dan Farklı Tarife

Yahya Kemal Spor'dan Farklı Tarife
Kurulduğu günden bu yana ilk kez U19 2. lige geçen sene düşen Kağıthane temsilcisi Yahya Kemalspor, bu sezon yeniden yükselişe geçmek istiyor. Geçen sezon hariç her sezon şampiyonluk yarışının içinde yer alan ve Türkiye Şampiyonalarında boy gösteren Yahya Kemal, yeni sezon öncesi hedef olarak koyduğu şampiyonluk için çalışmalarını hızla devam ettirdi.
Sezon öncesi tüm hazırlık maçlarını farklı skorlarla kazanan Kağıthane temsilcisi ligde de çıktığı ilk karşılaşmada bu geleneğini sürdüreceğinin sinyallerini verdi. 
Sezonun ilk maçında Rami Stadı'nda Fatih temsilcisi Balat Yeşilova Spor'a konuk olan Yahya Kemal gençleri sahadan 10-1 lik skorla ayrıularak adeta şov yaptı.
.
Ağırlıklı olarak U17 takımındaki kadro ile ligde mücadele eden Yahya Kemal Spor, karşılaşmaya çok hızlı başladı. Kısa paslarla rakibini adeta bunaltan Kağıthane temsilcisi  ilk dakikalarında bulduğu gollerle 4-0 öne geçti ve ilk yarı bu skorla sona erdi.

İkinci Yarıda da oyun disiplininden kopmayan Yahya Kemalspor 10 - 1 gibi farklı bir skorla rakibini mağlup etti ve ligin ilk haftasında averajla liderlik koltuğuna oturdu.
Kağıthane temsilcisi Yahya Kemal Spor ligin 2. haftasında Güngören Doğuş Spor ile Alibeyköy Stadı'nda pazar günü oynaması gereken lig maçını referandum sebebi ile Pazartesi günü Saat 12:00'de oynayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.