HAZIRLIK MAÇLARI

24 Nisan 2017 Pazartesi

Voleybol Vakfı 30. Yılında Anıtkabir’de

Voleybol Vakfı 30. Yılında Anıtkabir’de
1987’de kurulan Voleybol Vakfı kuruluşunun 30. yılını kutluyor. 2017’de birçok etkinliği planlayan Voleybol Vakfı en önemli ve en anlamlı buluşmalarından birini, 22 Nisan 2017 Cumartesi günü, büyük bir katılımla Anıtkabir’de gerçekleştirdi.

Tüm voleybol camiasının tek yürek olarak buluştuğu Anıtkabir töreninde, Voleybol Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Voleybol Federasyonu, voleybol il temsilcileri, antrenörler, hakemler, kulüp temsilcileri, eski ve yeni sporcular bir araya geldiler. Voleybol Vakfı’nın tarihinde ilk kez büyük bir katılımla gerçekleştirdiği törene; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Konya, Şanlıurfa ve Cizre gibi Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinden, 500’e yakın katılım oldu.Vakıf Başkanı H. Jeyan Erben mozoleye çelenk koyduktan sonra voleybol ailesinin “Ata”sına minnet ve şükranlarını ifade eden metni Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı. Topluluk Anıtkabir Müzesi’ni gezdikten sonra Piyade Albay Ahmet Nurtan’a bir plaket sundu.

Kaynak :voleybolunsesi.com

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.