HAZIRLIK MAÇLARI

10 Nisan 2017 Pazartesi

ÜZGÜNÜZ MAALESEF BAŞARAMADIKÖncelikle Beykoz 1908 taraftarımızla, camamıza ve sarı siyah renklere aşık tüm Beykoz spor kulübüne gönül verenlerle duygularımı paylaşmak istiyorum.

Bölgesel Amatör Lig hedefi ile çıktığımız bu yolda son müsabakada kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Çok zor şartlarda sürdürdüğümüz bu zirve mücadelesinde maalesef son doksan dakika sonunda hedeflediğimiz noktada değiliz.
Trilyonluk ve trilyona yakın bütçeli takımlara karşı verdiğimiz onur mücadelesinde yanımızda olan sporcu kardeşlerim, yönetim kurulu arkadaşlarım isimsiz vefakar dostlarımız ve cefakar taraftarımıza son maça kadar verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.
Bazen çok istemene rağmen başaramayabilirsin. Biz yönetim olarak da ,taraftar olarak da, camia olarak da Bal Ligini çok istedik İyi niyetle ve fedakarlıklarla yürüdüğümüz bu yolda beklediğimiz desteği göremedik. Kısıtlı bütçelerle ancak bu kadar karakterli ve kişilikli sporcularla bir arada olduğumuzda başarabilirdik. Bunun bilinci ile cımbızla sporcular seçtik, Birçok talihsizlikler yaşadık.En önemli oyuncularımız ciddi sakatlıklar geçirdi ve kendilerinden mahrum kaldık.
Maddi anlamda destek sözü aldıklarımız bizi desteklerinden mahrum bırakarak güçsüz bırakıldık. Hakem şansı denen illet yakamızdan hiç düşmedi. Çok şanssız ve hakem hatalarından kaynaklanan müsabakalar oynadık.Son müsabakamız olan Çıksalın spor müsabakasında dahi müsabakanın kırılma anı olan penaltı pozisyonunda Stadyumda olan tek bir kişi penaltı demedi,o kişi müsabakanın orta hakemi olarak kaderimizle oynadı. Bu ve benzeri birçok hakem hatasına rağmen son müsabakamıza çıkarken kazanmamız halinde hedefe varacaktık.
Olmadı,başaramadık.Bu kısıtlı bütçe ile hangi takım bu noktaya gelse başarılı adledilirdi..Ama biz büyük Beykoz taraftarını ve camiasını temsil ettiğimiz için kendimizi başarısız görüyoruz. Sarı siyahlı formanın temsil edildiği hangi katagori ,hangi lig olursa olsun zirvede değilsen başarısızsındır. Bu yüzden bizde kendimizi başarısız kabul ediyor ve sevdiklerimizden özür diliyoruz.
Verdiğimiz mücadeledeki tertemiz duygularımıza ve emeklerimize saygı duyulsun yeter.Daha fazlasını istemiyoruz.
Beykoz 1908 takımı er yada geç hak ettiği yerlere gelecektir.
Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. 2016-2017 sezonunu son maçta kaybetmenin üzüntüsünü yüreğimizde en derinden hissettiğimizin bilinmesini istiyoruz.
Sevgi ve saygılarımla.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.