HAZIRLIK MAÇLARI

8 Nisan 2017 Cumartesi

Üniversiteler Arası Heyecanı Başladı.

Üniversiteler Arası Heyecanı Başladı.
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Satranç Şampiyonası, 7 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşen ilk tur karşılaşmaları ile başladı. Antalya - Kemer Limak Limra Otel'de düzenlenen şampiyonada çeşitli üniversitelerden toplam 485 sporcu mücadele ediyor.


Açılış hamlelerini şampiyona gözlemcisi Hulisi Cihangir ve Üniversite Sporları Federasyonu temsilcisi Öğr. Gör. Dr. İbrahim Yüksel'in yağtığı şampiyonanın genel kategorisinde; GM Vahap Şanal, FM Melih Yurtseven, Alihan Guseynov, FM Cankut Emiroğlu ve FM Esat Bağlan'ın içinde olduğu 372 sporcu, kadınlar kategorisinde ise WFM Selen Sop, Handenur Şahin, Hilal Öztürk, Gamzenur Güney, Çağla Yaren Aslan'ın içinde olduğu 113 sporcu yarışıyor.
Kaynak : tsf

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.