HAZIRLIK MAÇLARI

1 Nisan 2017 Cumartesi

Ulusspor yükselişini sürdürüyor.

Ulusspor yükselişini sürdürüyor.
Ligin ilk iki haftasında Güzelhisar ve İzzetpaşa maçalrında puan kaybı ile sezona başlayan Ulus Spor, tecrübeli teknik direktör Recep Aykutalp'in göreve gelmesi ile birlikte yükselişe geçti. Beşiktaş temsilcisi 3. haftadan itibaren üst üste aldığı galibiyetler ve bu maçlarda kaydettiği gol sayıları ile tüm amatör camianın dikkatlerini çekerken, bu sezon bir gol rekoru gelecek mi dedirtmeye de başladı.Beşiktaş temsilcisi Ulusspor ligin 7. haftasında Sarıyer Çayırbaşı Stadı'nda Kireçburnu Spor'un konuğu oldu. Karşılaşmaya etkili başlayan konuk ekip daha ilk dakikanın içinde defansın hatasını değerlendiren Mert'in golü ile öne geçti. Bu erken gol karşılaşmanın gollü geçeceğinin de habercisi oldu. İlk yarıyı 5-0 önde kapatan konuk ekip ulusspor, ikinci yarıda oyunu rolantiye alsa da Kireçburnu kalesini 4 kez daha havalandırırken, Kireçbunuspor'un tek golü 77. dakika da Gökhan Taha Yılmaz'dan geldi. Yiğit Mert Yeşilyurt 5 gol ile sahada yıldızlaşırken, Okan Sel ve Oğuz Şahin attıkları ikişer golle skorun açılmasını sağladı.


Stad : Çayırbaşı
Kireçburnu : Benhur Yardımcı, Eray Cengiz, Mehmet Önal, Taha Berk Çelik, Kamil Efe Dalgıç, Ersin Doğan, Emre Can Baba, Rıdvan Doğancı, Muhammet Karaman, Enes Bahadır Bektaş, Gökhan Taha Yılmaz
Yedekler : Batuhan Selçuk, Mert Arı, Hakan Öztürk, Mert Metin, Eren Düşmez, Berkan Kalender, Mert Murat Dumlupınar
Teknik Direktör : Mehmet Aksoy
Ulusspor : Önder Karaduman, Ferhat Karagöz, Ali Demirtaş, Davut Gecü, Berk Şahin, Tuncay Çelik, Anıl Furkan Yılmaz, Yiğit Mert Yeşilyurt, Oğuz Şahin, Okan Sel, Mert Karagöz
Yedekler : Arda Vay, Buğra Eren Çağan, Batuhan Yüksel, Hasan Mert Yardım
Teknik Direktör : Recep AykutalpHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.