HAZIRLIK MAÇLARI

8 Nisan 2017 Cumartesi

Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri Yapıldı

Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri Yapıldı
Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri 03 - 04 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Akgün Otel'de yapıldı.

46 antrenörün katıldığı seminerin açılış konuşmasını Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanı Vedat AKGÜN yaparak seminerin, katılan tüm antrenörler için başarılı geçmesi temennilerinde bulundu.
İki gün süren seminerde katılımcılara Sırp hoca Dejan JOVOVIC tarafından ''Sutopunda yaş gruplarına göre antrenman planlanması'' ve Sutopu Federasyonu Başantrenörü Sinan TURUNÇ tarafından ''Sutopunun ve sutopunda çakılı pozisyonun 2004 yılından 2016 yılına kadar gelişimi'' konuları anlatıldı. Ayrıca antrenman bilgisi, müsabaka taktikleri, sakatlanmalar ve önlemleri, spor psikolojisi gibi konuların da  değinildiği seminerde antrenörler karşılıklı görüşme ve bilgilerini paylaşma fırsatı da buldular.
Seminer sonunda Başkan Vedat AKGÜN tarafından antrenörlere Seminer Katılım Belgesi verildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.