HAZIRLIK MAÇLARI

21 Nisan 2017 Cuma

UKRAYNA’DA MADALYALAR GARANTİ!

UKRAYNA’DA MADALYALAR GARANTİ!
Ukrayna’nın Kherson kentinde düzenlenen Nikolai Manger Memorial Uluslararası Boks Turnuvası’nda 4 sporcumuz madalyayı garantiledi.

17-23 Nisan tarihlerinde düzenlenen organizasyonda ülkemizi Tolgahan Öztürk (49 kg), Ömer Koç (52 kg), Selçuk Eker (56 kg), Hakan Doğan (60 kg), Volkan Gökçek (64 kg), Önder Şipal (69 kg), İhsan Erdoğan (75 kg), Burak Aksın (91 kg), Eren Uzun (+91 kg) temsil etti.
Farklı ülkelerden çok sayıda sporcunun katılığı şampiyonada milli sporcularımızdan Burak Aksın, Volkan Gökçek, Ali İhsan Erdoğan ve Selçuk Eker kazandıkları maçların ardından madalyayı garantiledi.
23 Nisan’da sona erecek organizasyonda bugün yarı final maçları oynanacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.