HAZIRLIK MAÇLARI

24 Nisan 2017 Pazartesi

U19 Türkiye Şampiyonası'nda İstanbul'u temsil edecek takımlar belli oldu.

U19 Türkiye Şampiyonası'nda İstanbul'u temsil edecek takımlar belli oldu.
İstanbul'u U19 Türkiye Şampiyonası'nda temsil edecek olan 14 takım iki turdan oluşan elemelerin Pazar günü oynanan final maçları sonucunda belirlendi. 
Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan finallerin ardından Gaziosmanpaşa, Gazi Mahallesi, K.Çekmece, Kuştepe, Erok, Özalibeyköy, Feriköy, Çeliktepe, B.Çekmece Belediye, Aydınlı, Modafen, Altınova, Avcılar Belediye ve Bağlarbaşı, İstanbul'u temsilen Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazandı. Bu arada kura çekimi tarihinin de birkaç gün içinde belli olacağı ifade edildi. 

Toplu sonuçlar şöyle: 
1.Tur: Gazi Mahallesi- Eroğlu: 4-0, 
Özalibeyköy- Gaziosmanpaşa: 0-1, 
S.Kartal- K.Çekmece: 1-6, 
Kuştepe- Feriköy: 1-1/ 2-2 (6-5 Penaltılarda), 
Erok- Kartal Bulvar: 1-0. 
2.Tur: Kartal Bulvar- Çeliktepe: 0-1, 
Paşabahçe- Aydınlı: 0-1, 
İFA- Modafen: 0-1, 
Tepebağ Kültür- Altınova: 1-4, 
Eroğlu- Özalibeyköy: 1-2, 
S.Kartal- Feriköy: 3-7, 
Arnavutköy Bld- B.Çekmece Belediye: 2-2 (6-5 Penaltılarla), 
Avcılar Belediye- B.P.Tuna: 1-0, 
Bağlarbaşı- Beykoz 1908: 4-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.