HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

U19 İstanbul Elemeleri Kurası Çekildi.

U19 İstanbul Elemeleri Kurası Çekildi.
U19 Türkiye Şampiyonası'nda İstanbul'u temsil edecek 14 takımı belirlemek için yapılan kura çekimi sonrasında eşleşmeler belli oldu.

Türkiye U19 Şampiyonası İstanbul elemelerinin kuraları Orhan Saka Amatörler Evi'nde çekildi. İki tur şeklinde oynanacak olan eleme müsabakalarında ilkj turda kaybedecek olan takımlar 2. tur müsabakalarında bir şans daha elde ediyorlar ve bu maç sonrasında İstanbul'u temsil edecek olan takımlar belirleniyor. Geçen yılın Türkiye U19 Şampiyonası'nda İstanbul'u temsil eden ve Şampiyonluk kupasını kaldıran Feriköyspor salonda uzun süre alkışlandı.

1. TUR (Kazananlar Türkiye Şampiyonası'na gider)
Gazi Mahallesi - Eroğluspor
Öz Alibeyköyspor - Gaziosmanpaşaspor
Sefaköy Kartalspor - Küçükçekmecespor
Kuştepespor - Feriköyspor
Erokspor - Kartal Bulvarspor

2. TUR (Kazananlar Türkiye Şampiyonası'na gider)
(1 Mağlubu) - (2 Mağlubu)
(3 Mağlubu) - (4 Mağlubu)
(5 Mağlubu) - Çeliktepespor
Arnavutköy Bld - Büyükçekmece Bld
Paşabahçespor - Aydınlıspor
İFA - Modafenspor
Tepebağ Kültürspor - Altınovaspor
Avcılar Bld - Bayrampaşa Tunaspor
Bağlarbaşıspor - Beykoz 1908

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.