HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2017 Pazar

Türkiye'nin En Büyüğü Zara Ekinli

Zara Ekinli Spor Türkiye Şampiyonu (VİDEO HABER)
Zara Ekinli Spor, Çorum'da gerçekleşen U15 Türkiye Şampiyonası finalinde, Diyarbakır temsilcisi Diyarbakır DSİ Spor karşısında 32. dakika da Yusuf Çelik'in attığı golle Türkiye Şampiyonluğu kupasını müzesine götürmeyi başardı.Yusuf Çelik kupaya uzandı.
TFF U15 Türkiye Şampiyonası elemelerinde Diyarbakır DSİ, Antalya DSİ, Rize Belediyespor ve Zara Ekinlşi spor son 4 takım arasına kalarak önemli bir başarıya imza atmışlardı. İlk gün oynanan müsabakalar sonunda Antalya DSİ Spor ile eşleşen İstanbul Temsilcisi Zara Ekinli Spor Yusuf Çelik ve Emirhan'ın golleri ile sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak adını final yadırmayı başarmıştı. Finalin bir diğer ismi ise Rize Belediyespor'u 2-1 ile geçmeyi başaran Diyarabakır DSİ Spor oldu.
TFF U15 Türkiye Şampiyonasında attığı gollerle takımını sırtlayan Yusuf Çelik final maçında da sahneye çıkarak takımına Türkiye Şampiyonu ünvanını kazandırdı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.