HAZIRLIK MAÇLARI

21 Nisan 2017 Cuma

Türkiye Kupası Beşiktaş Mogaz'ın

Türkiye Kupası Beşiktaş Mogaz'ın
Hentbol Erkekler Türkiye Kupası'nı finalde Amasya Taşova YİBO'yu 33-26 yenen Beşiktaş Mogaz kazandı. 

Ankara THF spor salonunda düzenlenen Erkekler Türkiye Kupası Dörtlü finali sona erdi. Finalde Amasya Taşova YİBO ve Beşiktaş Mogaz karşı karşıya geldi. İlk yarısını 18-12 önde kapatan Siyah Beyazlılar, maçı da 33-26 kazanarak kupanın sahibi oldu.

Siyah-beyazlı ekip, Türkiye Kupası'nı üst üste 4'üncü, toplamda ise 12. kez müzesine götürdü.

Karşılaşma öncesi Tunceli'de düşen helikopterde hayatını kaybeden şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Beşiktaş Mogaz'a kupasını, karşılaşmanın ardından düzenlenen törenle Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Vekili Adem Ceylan birlikte verdi.


Final oynama başarısı gösteren Amasya Taşova SK takımına ise madalyalarını Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan ve Federasyonumuz Başkan Yardımcısı Ahmet Kıvrak takdim etti.

Maçı yöneten gözlemci ve hakemlere ise şiltlerini Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve MHK Başkanımız Barbaros Yılmaz verdi.

Salon: THF
Hakemler: Kürşad Erdoğan, İbrahim Özdeniz

Amasya Taşova YİBO: Yevgen (Stanko), Ekrem Tüfekçidere, Yuzhbabenko, Karanovic 7, Samet Kanberoğlu 6, Çetin Çelik, Adnan Tayfur, Victor 4, Duric 3, Maros 5, Maksym 1

Beşiktaş Mogaz: İbrahim Demir (Doğukan Karatay), Vrazalic 5, Pribak 2, Tolga Özbahar 8, Onur Ersin 3, Nincevic 2, Ramazan Döne 5, Krsmancic 1, Buljubasic, Holpert 3, Doğukan Keser, Radojkovic 4, Emre Bakır

İlk yarı: 12-18
Diskalifiye: Ekrem Tüfekçidere (Amasya Taşova YİBO)

İki dakika cezası alanlar: Krsmancic (2), Pribak (Beşiktaş Mogaz)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.