HAZIRLIK MAÇLARI

20 Nisan 2017 Perşembe

Turgutluspor taraftarından gövde gösterisiTurgutluspor taraftarından gövde gösterisi
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Erokspor takımının 3.Lige yükselme müsabakasını oynayacağı rakibi Turgutluspor takımı taraftarı yapılan çeşitli organizasyonlarla toplam
dört bin kişilik bir koro ile stadyumda olması bekleniyor.Turgutlu İlçesinde yapılan kampanyalar meyvesini verdi ve ilçe topyekün takımına sahip çıktı.


Şu ana kadar kırk otobüs ve yaklaşık iki yüz özel araçla Karacabey İlçe Stadyumuna akın edecek Turgutluspor takımının bir avantajıda stadyumun zemini.


Müsabakalarını doğal çim zeminde oynayan Turgutluspor takımı Erokspor karşısında da evinde oynadığı zemine yakın bir zeminde oynayacak olması bir başka avantaj gibi görünmekte.


Karacabey İlçe Stadyumunda Cumartesi günü 15.00 oynanacak olan müsabakada temsilcimiz Erokspor takımına yürekten başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.