HAZIRLIK MAÇLARI

22 Nisan 2017 Cumartesi

Turgutluspor 3.Lig'deTemsilcimiz Erokspor ve Turgutluspor takımları Karacabey İlçe Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
İki takım taraftarının da Stadyumda yerini aldığı ve takımlarını desteklediği müsabaka son derece tempolu ve arzulu başladı.


İlk dakikalarda iki takımda tempolu futbolun yanında kontrolüde elden bırakmamaya özen gösterdi.İlk kırkbeş dakikada zaman zaman iki takımında etkili pozisyonlar bulduğu ama faydalanamadığı müsabakada ilk gol temsilcimizden Mehmet Aslan'nın penaltıdan attığı gol ile geldi.


32 dakikada bu gol temsilcimizi 1-0 öne geçirdi.Bu gol sonrasında beraberlik için yüklenen Turgutlu takımı aradığı golü ilk yarının son dakikasında Hasan Engin'in serbest vuruştan attığı gol le buldu.


İlk yarı bu gol ile neticelendi ve devre arasına karşılıklı atılan gol neticesinde 1-1 beraberlikle girildi.


İkinci yarıda her iki takımında çabası golü getirmeyince müsabaka uzatmalara kaldı.


Uzatmalarda hakem şansı yanında olan Turgutlu takımı kazandığı iki penaltıyı da tecrübeli oyuncusu Ferdi Başoda ile gole çevirince skor bir anda 1-3 Turgutluspor lehine oldu.


Bu skorla 3.Lige yükselen takım Manisa temsilcisi Turgutluspor takımı oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.