HAZIRLIK MAÇLARI

11 Nisan 2017 Salı

TÜFAD İstanbul Şubesi "Fahrettin Sayhan'ın sonuna kadar yanında olacağız."

TÜFAD İstanbul Şubesi "Fahrettin Sayhan'ın sonuna kadar yanında olacağız."
Geçtiğimiz hafta sonu Silivri Spor Teknik Direktörü Sayın Fahrettin Sayhan'a futbolcusu tarafından yapılan fiziki saldırı tüm spor kamuoyunun dikkatlerini Silivrispor'a çekmesine neden olmuştu.
Saldırı sonrasında görevinden istifa eden Sayhan ile ilgili olarak harekete geçen TÜFAD İstanbul Şubesi,  yaptığı açıklama ile görevinin başında fiziki saldırıya uğrayan Teknik Direktör Fahrettin Sayhan'a yapılan saldırıyı kınadıklarını ve sonuna kadar yanında olduklarını açıkladı.Tüfad İstanbul Şubesi adına konuya ilişkin açıklama yapan TÜFAD İStanbul Şube Genel Sekreteri Nejat Öntaş, "Teknik Direktörümüz Fahrettin Sayhan kadroyu açıklayıp Cuma Namazı'na gittikten sonra dönüşte odasının dağıldığını ve kadroya almadığı oyuncunun üstüne yürüdüğünü öğrendik. Olayın bu boyuta gelmesi itibariyle de çevrede bulunanların araya girmesi ile iki tarafında herhangi bir darp olayı olmadan futbolcunun  olay yerinden ayrıldığı bilgisini aldık.
Daha sonra oyuncu farklı kişilerle tekrar olayın yaşandığı yere gelmesiyle birlikte, hocamız da Kulüp Başkanını arayıp yaşanan olayı Kulüp Başkanına iletiyor. Başkanda hocamıza, gerekeni yapacağını bildiriyor. Hocamızın gereken nedir peki sorusuna herhangi bir yanıt alamadığı, daha sonrada olan olayın akabininde ki gelişmeler ile alakalı herhangi bir bildirimde bulunulmadığı nedeni ile takımdan ayrıldığını öğrendik.

Bizde TÜFAD İstanbul olarak, İlimizde Teknik Direktörlük yapan her bir hocamızın hakkını korumak için elimizden geleni yapacağız. Fahrettin Sayhan hocamız kalitesi belli, çalıştırdığı takımlarda yakaladığı sportif başarılar belli bir hocamız. Gerek Başkanımız Halit Önsen, gerekse Genel Sekreter olarak şahsım, konunun sonuca kavuşacağı ana kadar hocamızın arkasında olacağız" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.