HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

Trial´de Sezon Açılışı Sinop´ta

Trial´de Sezon Açılışı Sinop´ta
2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların zorlu doğa şartlarına karşı mücadele verdiği trial branşında, 2017 sezon açılışı Sinop Ayancık'ta gerçekleşecek.

2017 Türkiye Trial Şampiyonası ilk yarışı, 22-23 Nisan tarihlerinde Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) tarafından düzenleniyor. Organizasyon ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen KARDOFF yöneticileri, Sinop’un Ayancık ilçesine bağlı Çangal Dağı Akgöl mevkiinde ilk kez yapılacak yarışın büyük ilgi görmesinin beklendiğini açıkladılar.

Basın toplantısında bir açıklama yapan kulüp başkanı Ahmet Demir, ”Yarışımıza Türkiye’nin dört bir yerinden sporcularımız gelecek ve seyir zevki yüksek bir mücadele olacak. Karabük Offroad Kulübü olarak bu yıl iki tane güzel keyifli Türkiye Şampiyonası organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bunlardan ilkini Sinop’un güzel ilçesi Ayancık’ta düzenliyoruz ve trial yarışlarının Ayancık doğası eşliğinde güzel bir organizasyon olacağını düşünüyoruz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.