HAZIRLIK MAÇLARI

25 Nisan 2017 Salı

Tepecik Of'a Kaybetti, Ligde Kalma Umutlarını da Kaybetti.

Tepecik Of'a Kaybetti, Ligde Kalma Umutlarını da Kaybetti.
TFF 2.Lig Beyaz Grupta Armağan Turhan yönetiminde ligde kalmak için büyük bir mücadele veren B.Çekmece Tepecikspor, haftalar öncesinden küme düşen, ligde hiçbir iddiası kalmayan Ofspor’a deplasmanda 3-1 mağlup olarak bitime bir hafta kala 3.Lige düştü.


 Kazanarak rakiplerinin puan kaybetmesini beklemek isteyen Yeşil Beyazlıların evdeki hesabı çarşıya uymadı. Rakibi önünde tanınmaz derecede kötü bir oyun ortaya koyan B.Çekmece Tepecikspor 10. dakikada Onur Ramazan’ın attığı golle 1-0 yenik duruma düştü. Temsilcimiz ilk yarı boyunca bu gole reaksiyon gösteremeyince soyunma odasına da 1-0 yenik gitmek zorunda kaldı. İkinci yarıda herkes golü B.Çekmece Tepecik’ten beklerken gol yine ev sahibi ekipten geldi. 65. dakikada Talha Aydemir B.Çekmece Tepecik’in işini iyice zora soktu: 2-0. Yeşil Beyazlılar bu gole 68. dakikada Gökhan Aydaş’ın golüyle yanıt verip umutlanmasına rağmen arkasını getiremedi: 2-1. Maçta son sözü yine ev sahibi ekip söyledi. Hiçbir iddiası olmayan, ligden düşen Ofspor 76. dakikada Hasan Erbey’in attığı golle B.Çekmece Tepecikspor’u da yanına alarak 3.Lige düştü: 3-1.

Stat: Of ilçe
Hakemler: Alper Çetin, Fatih Pazı, Cankut Gönenç, Ömer Tolga Güldibi
Ofspor: Taylan, Fatih Kaan, Hamdi, Onur Ramazan, Emre, Niyazi (Dk. 75 Mustafa Emin), İsmail Can, Barış (Dk. 87 Muhammet), İdris, Arif, Talha
Büyükçekmece Tepecikspor: Ertuğrul, Caner, Semih, Gökhan, Cemal, Hüseyin (Dk.64 Rıdvan), Burak, Gökhan (Dk. 65 Hasan), Anıl, Semih (Dk. 34 Recep Onur), Soner
Goller: Dk.10 Onur Ramazan, Dk.65 Talha Aydemir, Dk. 76 Talha Aydemir (Ofspor), Dk.68 Gökhan Aydaş (Büyükçekmece Tepecikspor)
Sarı kartlar: Dk. 76 Hasan Erbey (Büyükçekmece Tepecikspor)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.