HAZIRLIK MAÇLARI

12 Nisan 2017 Çarşamba

Tekin Cengiz “DÜNYANIN SONU DEĞİL”

Tekin Cengiz “DÜNYANIN SONU DEĞİL”
Esenyurt Örnek İdman Yurdu Teknik Direktörü Tekin Cengiz 2-1 yenildikleri Çakıl maçının ardından bir değerlendirme yaparak mücadeleden memnun olduğunu söyledi.

Cengiz “Takım olarak çok iyi mücadele ettik. 2-1 yenilmemize rağmen her şeyimizi ortaya koyduk. Mücadeleden memnunum. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum mücadelelerinden  dolayı. Daha 9 maçımız var. Sadece bir maç kaybettik. Dünyanın sonu değil. Bu maçı unutarak önümüzdeki maçlara bakacağız.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.