HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

Soylu rekora doymuyor.

Soylu rekora doymuyor.
Lale Kupası Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda zafere ulaşan milli raket İpek Soylu, güncellenen çiftler sıralamasında altı basamak ilerleyerek 63 numaraya çıktı ve klasman rekorunu yeniledi.

Soylu, Rus Veronika Kudermetova ile iş birliği yaptığı 60 bin dolar toplam para ödüllü ITF turnuvasının finalinde maç puanı çevirip Polina Monova/Ksenia Lykina tandemine 4-6, 7-5, 11/9'la üstünlük kurmuştu.

WTA çiftler klasmanında en yüksek sıralamayı gören Türk tenisçi unvanı ise Ekim 2009'da 53.'lüğe kadar tırmanan İpek Şenoğlu'na ait.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.